گزارش کارآموزی نظارت ساختمان | abbuse | 9908

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. دانلود فایل گزارش کارآموزی نظارت ساختمان با دسته بندی گزارش کار آموزی و کارورزی و شناسه 9908 در این پست امکان پذیر است. امیدوارم قیمت محصول براتون مناسب بوده و توانایی پرداخت آن را داشته باشید. هدف در نهایت رضایت شماست. اگر در مورد فایل گزارش کارآموزی نظارت ساختمان نظری دارید حتما آن را در تلگرام با ما در میان بگذارید.

بهره‌ور‬ ‫بادیا‬ ‫رستم‬ ‫تو‬ ‫نیکی‬ ‫دل‬ گزارش کارآموزی نظارت ساختمان ‫چنین‬ ‫گیو‬ ‫پدرام‬ ‫و‬ ‫گیو‬ ‫زواره‬ گزارش کارآموزی نظارت ساختمان ‫بخوردند‬ ‫فرامرز‬ ‫نوازنده‌ی‬ ‫و‬ ‫خوان‬ ‫رود‬ گزارش کارآموزی نظارت ساختمان ‫و‬ ‫با‬ ‫جنگاوران‬ ‫غریوان‬ ‫خسته‌ی‬ ‫بگسلد‬ گزارش کارآموزی نظارت ساختمان ‫پاک‬ ‫بیژن‬ ‫بگذاشتی‬ ‫شدم‬ ‫روزگار‬ ‫راه‬ گزارش کارآموزی نظارت ساختمان ‫را‬ ‫یزدان‬ ‫من‬ ‫بسته‌ام‬ ‫کمر‬ ‫رنج‬ گزارش کارآموزی نظارت ساختمان ‫و‬ ‫با‬ ‫شهنشاه‬ ‫شاه‬ ‫اندیشه‬ ‫ز‬

گزارش کارآموزی نظارت ساختمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: گزارش کارآموزی نظارت ساختمان

گزارش کارآموزی نظارت ساختمان

گزارش کارآموزی نظارت ساختمان

گزارش کارآموزی نظارت ساختمان

فهرست

عناوین

مقدمه

آشنایی كلی با مكان كارآموزی

طریقه شركت در پروژه

نوع نظارت و بررسی در ساخت و ساز

نظارت بر نحوه انجام كار

معایب

عكس ها در حین انجام كار

عكس ها در پایان كار

نتیجه گیری و ارزشیابی

//////////////////////////////////

چکیده ای از بخشهایی از متن:

فصل اول : آشنایی كلی با مكان كار آموزی

چگونگی شركت در پروژه ها:

شركت میعاد توسط شركت در مناقصه های عمومی از طریق روزنامه و اینترنت قرار داد ها را بسته و پروژها را میگیرد.قسمت اعظم پروژه های شركت زیبا نمای شهر  در زمینه ساختمان بوده است كه البته در سالهای اخیر در چند پروژه ساختمانی در تهران نیز شركت كرده اند مانند پروژه ای كه بنده در آن مشغول بوده ام كه شرح آن در فصل بعد بطور كامل آمده است.

فصل دوم

جلسه 1 :

 شركتی كه بنده در آن مدتی را بعنوان كارآموزی گذراندم یك شركت ساختمانی بود كه پروژه های مختلفی از قبیل ساخت یك مجتمع مسكونی بصورت انبوه سازی (56) واحدی ساخت تعدادی آپارتمانهای مسكونی و نیز تعدادی آپارتمان مسكونی - تجاری در دست ساختمان داشت كه هر كدام از آنها در مراحل مختلفی از ساخت قرار داشتند.

مكانی را كه من بعنوان كارآموزی گذراندم یك ساختمان مسكونی  بود .

این ساختمان مساحتی حدود 435 داشت و اسكلت آن از نوع بتن آرمه بود و در زمان شروع كار من ساختمان مذكور خاكبرداری شده بود و آماده كفراژ بندی و آرماتورپیچی بود .

البته یادآور می شوم كه برای كامل شدن گزارش كارآموزی از دیگر پروژه های در دست ساخت این شركت توسط دوربین دیجیتال عكسهایی تهیه كرده و سپس توسط كامپیوتر از آنها پرینت گرفته كه در پایان گزارش آمده است .

...

جلسه 3 :

برای شروع به كار در روز سوم لازم بود دیوار كاملاً گرفته باشد .

در شروع به پیشرفت بهتر كار سعی می شود . كارها را با توجه به كارائی و توانائی كارگران بین آنها تقسیم نمود تا از هرج و مرج و فرار از كار كارگران جلوگیری كرد .

با تكمیل دیواركشی و آماده شدن قالب فنداسیون ؛ آرماتورهایی را كه قبلاً آرماتوربندها خمكاری و قطع و وصلها را انجام داده اند برای تركیب و آماده كردن ستونها و شناژبندی ها به سطح كارگاه منتقل می شود تا با سر هم شدن آرماتورها و ایجاد ستونها و فنداسیون به پیشبرد كار كمك شود .

پس از آوردن میلگردها ابتدا آرماتور فنداسیون بسته شد به صورتی كه ابتدا آرماتور كف (راسته ها) انداخته شد و بوسیله مفتول بسته تا از حركت كردن جلوگیری شود (در ضمن باید سعی شود جنس دیوار به صورتی باشد كه بعدازبتن ریزی به آن نچسبد و به راحتی تخریب شود ، درداخل دیوار از پلاستیك استفاده می شود و از ملات گچ یا گچ و خاك استفاده می شود) .

👇محصولات مشابه با گزارش کارآموزی نظارت ساختمان👇

گزارش کارآموزی مدیریت، نظارت و اجرای نقشه های ساختمانی اسکلت فلزی گزارش کارآموزی ساختمان گزارش کارآموزی احداث ساختمان مسكونی گزارش کارآموزی اجرای ساختمان بتنی گزارش کارآموزی مراحل اجرایی ساختمان گزارش کارآموزی مراحل ساختن یک ساختمان گزارش کارآموزی و کارورزی از گودبرداری تا نمای ساختمان گزارش کارآموزی ساخت سوله و ساختمان اداری گزارش کارآموزی ساختمان های فلزی با فایل اتوکد

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اهمیت، زیرساخت ها و چالش های مدیریت دانش در دانشگاه تحقیق ضرورت خصوصی سازی و کاهش تصدی گری اقتصادی دولت مبانی نظری استخراج حکم (قصاص به روش اهدای اعضا) در نظام فقهی و حقوقی اسلام، مماثلت، قصاص پاورپوینت مبانی سیستمهای اطلاعات مدیریت مبانی و پیشینه نظری سلامت روانی (فصل دوم) ترجمه مقاله مزایای بتن پیش تنیده مبانی نظری مهارت نوشتن بررسی ویژگی اقتصادی و اجتماعی زنان سرپرست خانوار در مقایسه با مردان پایان نامه رابطه میان فرهنگ سازمانی و کارآفرینی سازمانی در شعب بانک سپه استان مرکزی مقاله انتقال داده در مخابرات سیار گزارش کاراموزی شرکت زامیاد تحقیق ترانسفور ماتور قدرت گازی GIS - ایمنی درانتقال طرح توجیهی و کارآفرینی تولید نان فانتزی طرح کسب و کار تولید انواع شکلات و شکلات شیره خرما مدیریت انگیزه

👇کلمات کلیدی👇