👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 10 (حسابداری کمکهای بلاعوض دولت)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 10 (حسابداری کمکهای بلاعوض دولت)

پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 10 (حسابداری کمکهای بلاعوض دولت)

دانلود پاورپوینت با موضوع استاندارد حسابداری شماره 10 (حسابداری کمکهای بلاعوض دولت) ، در قالب  ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

هدف استاندارد

دامنه کاربرد

تعریف کمکهای بلاعوض دولت

ماهیت و اهداف کمکهای بلاعوض دولت

معیارهای شناخت کمکهای بلاعوض دولت

قاعده کلی برای شناسایی کمک بلاعوض

استرداد کمکهای بلاعوض دولت

کمکهای بلاعوض غیرپولی

نحوه انعکاس کمکهای بلاعوض دولت در ترازنامه

نحوه انعکاس کمکهای بلاعوض دولت درصورت سود و زیان

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

   ماهیت و اهداف کمکهای بلاعوض دولت :

الف . کمکهایی که جهت حمایت مالی واحد تجاری در شرایط اضطراری یا جبران مخارج تحمل شده قبلی آن بدون هرگونه پیش شرطی درارتباط با عملیات آتی واحد تجاری یا الزام آن به انجام مخارج بیشتر، اعطا می شود . ( جبران خسارات حوادث طبیعی)

 ب . کمک هایی که جهت تأمین مالی فعالیتهای واحد تجاری طی مدتی مشخص یا جبران زیان آینده، هزینه ها یا کاهش درآمد واحد تجاری و با پیش بینی قبلی اعطا می شود . (یارانه های پرداختی در رابطه با بهای خرید مواد یا فروش محصول و یا جبران زیان شرکتهای دولتی ارائه کننده خدمات عمومی )

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " استاندارد حسابداری شماره 10 (حسابداری کمکهای بلاعوض دولت) " می باشد که در حجم 23 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

 

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق شوک حرارتی پروتئین ها در باکتری های ترموفیل و هیپرترموفیل تحقیق اوقات فراغت کارکنان زندان اوین مقاله سبك شناسی كتاب كشف المحجوب مقاله اهمیت انسان شناسی و خود شناسی پروپوزال تاثیر سیستمهای انفورماتیک در عملکرد شرکت تعمیرات انتقال نیرو