مقالةآشنایی با برینگها | abbuse | 8812

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. دانلود فایل مقالةآشنایی با برینگها با دسته بندی پژوهش و شناسه 8812 در این پست امکان پذیر است. امیدوارم قیمت محصول براتون مناسب بوده و توانایی پرداخت آن را داشته باشید. هدف در نهایت رضایت شماست. اگر در مورد فایل مقالةآشنایی با برینگها نظری دارید حتما آن را در تلگرام با ما در میان بگذارید.

بهره‌ور‬ ‫بادیا‬ ‫رستم‬ ‫تو‬ ‫نیکی‬ ‫دل‬ مقالةآشنایی با برینگها ‫چنین‬ ‫گیو‬ ‫پدرام‬ ‫و‬ ‫گیو‬ ‫زواره‬ مقالةآشنایی با برینگها ‫بخوردند‬ ‫فرامرز‬ ‫نوازنده‌ی‬ ‫و‬ ‫خوان‬ ‫رود‬ مقالةآشنایی با برینگها ‫و‬ ‫با‬ ‫جنگاوران‬ ‫غریوان‬ ‫خسته‌ی‬ ‫بگسلد‬ مقالةآشنایی با برینگها ‫پاک‬ ‫بیژن‬ ‫بگذاشتی‬ ‫شدم‬ ‫روزگار‬ ‫راه‬ مقالةآشنایی با برینگها ‫را‬ ‫یزدان‬ ‫من‬ ‫بسته‌ام‬ ‫کمر‬ ‫رنج‬ مقالةآشنایی با برینگها ‫و‬ ‫با‬ ‫شهنشاه‬ ‫شاه‬ ‫اندیشه‬ ‫ز‬

مقالةآشنایی با برینگها

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: مقالةآشنایی با برینگها

مقالةآشنایی با برینگها

مقالةآشنایی با برینگها

مقالةآشنایی با برینگها

فهرست:

 ضرورت توسعه آموزشهای فنی در زمینه برینگ

هزینه های توقف تولید در صنایع

آشنایی با سازندگان انواع برینگ ها

عناوین برخی از دوره های آموزش عمومی

آشنایی با چند ماشین مجهز به سیستمهای برینگ

بخشهایی از متن:

ضرورت توسعه آموزشهای فنی در زمینه برینگ

برینگ (Bearing ) را میتوان به مثابه قلب ماشینآلات در تمام صنایع در نظر گرفت. نقش اصلی برینگ در ماشینآلات ایجاد بستر مناسب حرکت و تحمل بار است. لذا كوچكترین خلل در كاركرد برینگها ، ماشین آلات را از حركت یا کار مؤثر باز میدارد. از آنجا كه اصطكاك و سایش در اجزاء مکانیکی غیر قابل اجتناب است، برینگ ها نیز به مرور دچار فرسایش شده و عمرمفید آنها به سر آمده و می بایست تعویض گردند. از اینرو برینگ ها جزو قطعات مصرفی به حساب می آیند و همواره جزو سبد خرید كارخانجات قرار دارند.

برطبق تجارب وبررسیهای بعمل آمده، مصرف برینگ در صنایع ایران بیش از حد متعارف در صنایع كشورهای در حال توسعه یا پیشرفته است و بنظر میرسد رقم آن حداقل دو برابر باشد. این مقدار مصرف اضافی هزینه ای بسیار گزاف به کشور تحمیل میکند. از اینرو بهینه کردن وكاهش میزان مصرف برینگ می بایست جزو دغدغه مدیران صنعت قرار گیرد چرا که:

1. قریب به تمام برینگ های مصرفی در صنایع از خارج كشور تأمین و وارد گشته و در مقابل میلیونها دلار ارز سالیانه از كشور خارج میگردد.

2. در دنیای تولید رقابتی ، لازمه افزایش کمّی و کیفی تولید وبه طبع آن افزایش در آمد وسود ، در گرو افزایش زمان و کیفیت کارکرد ماشین آلات است. به عبارتی دیگر در گرو كاهش توقفات دستگاهها ناشی از تعمیرات و تعویضات و همچنین بهبود وضعیت کار ماشین آلات است. این دو مهم نیز با افزایش طول عمر برینگ ها محقق میشوند.

...

مشخصات فنی  ماشین شاول

مكانیزم بالابر مجزای جریان مستقیم ، دنده شانه ای، جابجایی و حركت گردشی بوسیله مبدل تغذیه تریستور، این امكان را فراهم می سازد تا از كاربرد ماشین های مبدل برای كنترل تجهیزات و عملیات ماشین استفاده نكنیم. رولیك های مخروطی كه نسبت به یاتاقان مركزی همراستا شده اند، قابلیت كاری اطمینان بخشی را برای قسمت بالایی گردان، ایجاد می كنند. این بیل به چهار موتور و چهاردنده واحد مكانیزم گردان مجهز است. دنده محرك كاهش دهنده روی برینگ های مجزا سوار شده اند و بوسیله شفت موتور به دنده كلاچ اتصال یافته اند. یكی ازچرخ دنده هاكه توسط یك فنر واسطه نصب شده است، ضربه بارهای دینامیكی را كه به مكانیزم گردان وارد می شود را خنثی می سازد. حذف مجموعه چرخدنده های پایه، موجب افزایش طول عمر دنده های محرك می گردد. این بیل مجهز به بوم سازه ای با ساختاری مستحكم و قرقره معلق دوشیاره و نگهدارنده آن می باشد. شبكه كابلی بیل بوسیله مكانیزم حركتی سنكرون می شوند. این كار،موجب می گردد كه كشش كابل اصلی، بسته به حركت كابین بطوراتوماتیك تنظیم شود. شاول ، بویژه برای استفاده در شرایط فوق العاده زمین شناسی- معدنی و شرایط سخت آب و هوایی طراحی شده است كه ساختار عمومی ماشین، سیستم های و مكانیزم های عملیاتی، تجهیزات طراحی شده اطمینان بخشی كار دستگاه را در دمای محیط تا منهای 50 درجه سانتیگراد تامین می كند.

👇محصولات مشابه با مقالةآشنایی با برینگها👇

مقالةآشنایی با سبك معماری گرگ لین مقالةآشنایی با قارچ های صدفی مقالةآشنایی با بیماری فشار خون مقالةآشنایی با موزة لوور مقالةآشنایی با حقوق شهروندی مقالةآشنایی با ضمان و احكام آن مقالةآشنایی با آلفرد آدلر مقالةآشنایی با مشاورة خانواده مقالةآشنایی با مخدرة كرك(crack)

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق مدیریت آموزشی و سبکها و ویژگیهای مدیریت تحقیق بهداشت کشاورزی در روستای قلعه خواجه ورامین پاورپوینت طرح نهایی مجتمع مسكونی با تأکید بر هویت ایرانی در تعامل با معماری اکوتیک دانلود پاورپوینت تعیین الگوهای رفتار هزینه پرسشنامه مهارتهای زندگی فرم بلند محمد خانی و همکاران پروژه امنیت شبكه های كامپیوتری وب ، نه اینتر نت گزارش کارآموزی موتورها و فنرها پایان نامه نقش EARENDValue در كنترل پروژه پایان نامه بررسی و شبیه سازی عملكرد كنترلر CAN مقاله دینامیک سیالات در توربو ماشین ها گزارش کاراموزی تولیدات صنایع پلاستیكی قالب سازی پایان نامه ارزیابی كیفیت خدمات ارائه شده توسط شركت سهامی بیمه ایران پایان نامه بررسی وشناخت علل و عوامل پدیده کودک آزاری چارچوب تحلیلی روابط خارجی ایران و روسیه (از عصر صفوی تا كنون)

👇کلمات کلیدی👇