پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور | abbuse | 13530

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. دانلود فایل پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور با دسته بندی پژوهش ها و شناسه 13530 در این پست امکان پذیر است. امیدوارم قیمت محصول براتون مناسب بوده و توانایی پرداخت آن را داشته باشید. هدف در نهایت رضایت شماست. اگر در مورد فایل پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور نظری دارید حتما آن را در تلگرام با ما در میان بگذارید.

بهره‌ور‬ ‫بادیا‬ ‫رستم‬ ‫تو‬ ‫نیکی‬ ‫دل‬ پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور ‫چنین‬ ‫گیو‬ ‫پدرام‬ ‫و‬ ‫گیو‬ ‫زواره‬ پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور ‫بخوردند‬ ‫فرامرز‬ ‫نوازنده‌ی‬ ‫و‬ ‫خوان‬ ‫رود‬ پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور ‫و‬ ‫با‬ ‫جنگاوران‬ ‫غریوان‬ ‫خسته‌ی‬ ‫بگسلد‬ پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور ‫پاک‬ ‫بیژن‬ ‫بگذاشتی‬ ‫شدم‬ ‫روزگار‬ ‫راه‬ پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور ‫را‬ ‫یزدان‬ ‫من‬ ‫بسته‌ام‬ ‫کمر‬ ‫رنج‬ پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور ‫و‬ ‫با‬ ‫شهنشاه‬ ‫شاه‬ ‫اندیشه‬ ‫ز‬

پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور

پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور

پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور

پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور

 

قسمتی از متن:

بحث در مورد یافته ها

كاربران و ارتباط رسانان فنی در اكثر موضوعات توافق داشتند. اما توسعه دهندگان اغلب جوانب سیستم‌های خود را در درجاتی بالاتر از كاربران، رده بندی كرونر – مورد زیر، ارائه دهنده نتایج بوده و براساس 4 نقش اصل ارتباط رسانان فنی سازمان یافته است، درك دیدگاه كاربر، نگارش كمك آنلاین، مشاركت در طراحی سیستم و رابط كاربر و پیغامهای خطا.

دیدگاه‌های ارتباط رسانان فنی

دیدگاه‌های ارتباط رسانان فنی از طریق یك تحقیق، جمع آوری شده شده و در مقاله قبلی گزارش شد. داده‌های تحقیق، در ابتدای كمی بوده و بر نقشهای اجرا شده توسط ارتباط رسانان فنی در طول توسعه سیستم تمركز داشت. برخلاف آن، مصاحبه‌های مطالعه موردی با ارتباط رسانان فنی بر این تمركز داشت كه آنها چگونه در فرآیند توسعه حضور داشتند طرح سوالات كیفی بود. بخش زیر خلاصه پاسخهای ارتباط رسانان فنی به 4 نقش اصلی است.

درك دیدگاه كاربر ( حمایت كاربر): برای هدف این مقاله، نقش حمایت كاربر فرض شده كه یك درك دیدگاه كاربر را شامل شود. تحقیق بنا كرد كه ارتباط رسانان فنی عقیده دارند كه درك دیدگاه كاربر یك عنصر مهم كار آنها است. دو پرسش باید پاسخ داده شوند، بنابراین:

اگر ارتباط رسانان فنی از دیدگاه كاربر به عنوان توسعه دهندگان و ادعای ارتباط رسانان فنی برداشت می‌كنند پس اثر آن چیست؟

آیا آن موجب بهبود سیستم برای كاربران می‌شود؟

تعداد زیادی از ارتباط رسانان فنی در مورد مفهوم برداشت از دیدگاه كاربر، نظر دادند نمونه این پاسخها این مورد است.

من سوالاتی را در مورد طرح یا آنچه كه توسعه دهندگان تمایل به انجام آن دارند را مطرح می‌كنم من آگاهانه سعی می‌كنم كه از دیدگاه یك كاربر فكر كنم تا از توسعه دهندگان بخواهم به روشی متفاوت با انتهای پشتی و زای پركردن صحنه فكر كنند، چیزی كه زیاد رخ می‌دهد. سعی و اضافه كردن دیدگاه كاربر كه اغلب از دست می‌رود.

مطمئن شدن از اینكه كاربران راضی شده‌اند، نكته‌ای بود كه توسط مقدار زیادی از ارتباط رسانان فنی مطرح شد. ارتباط رسانان فنی به طور كامل تمایل توسعه دهندگان بر گوش دادن به پیشنهادات آنها و در زمان ممكن عمل بر آنها دریافتند – یك ارتباط رسان فنی رابطه خود با تیم توسعه را شرح داد:

این یك سیستم فوق العاده است، فوق العاده به نظر می‌رسد اما آنها ( توسعه دهندگان) فراموش می‌كنند كه كاربران نحوه استفادة آن را نمی‌دانند اما تیم پروژه همیشه خواستار شناسایی هر انتقاد و توجه به آن به عنوان نقد سازنده بوده و به سازندگی پاسخ داد برای من خوشبختانه مشكل در مورد اتخاذ دیدگاه كاربر وجود نداشت.

او معتقد بود كه تیم توسعه او را در اولین مرحله حاضر كرد چون تمركز قوی بر كاربر داشته و تضمین برآورده ساختن نیاز كاربر را خواستار بودند.

كیفیت كمك آنلاین: از 20 سیستم بررسی شده فقط 4 مورد «كمك» نوشته شده آنلاین توسط یك ارتباط رسان فنی را داشتند. ارتباط رسانان فنی به طور طبیعی، در مورد كمك آنلاین كه آنها ننوشته بودند انتقاد كردند. 4 مورد وسیع برای توجه وجود داشت كه آنها در مورد كیفیت كمك آنلاین نوشته شده توسط نویسندگان غیرحرفه‌ای بیان كردند.

از جمله: كمك بسیار ساده بود. نقد مشترك كه ارتباط رسان فنی داشت این بود كه «كمك»، به سادگی برخی جوانب صفحات را تعریف كرده اما جزئیات چگونگی كاربرد واقعی سیستم را ارائه نكرده است- اگر كاربران از «كمك آنلاین» استفاده نمی‌كردند، به این دلیل بود كه این كمك بسیار ابتدایی تعریف شده و به آنها در حل مشكلات اجرایی كمك نمی‌كرد.

«كمك» با حضار، تطابق نداشت. یك سیستم، سایت وب با صفحات زرد بود، توسعه دهنده و ارتباط رسان فنی گفتند یك تصمیم آگاهانه برای كاربرد راهنماهای روی صفحه به غیر از كمك آنلاین و رسمی را اتخاذ كردند. ارتباط رسانان فنی این هر مورد را به عنوان «تمركز بر كاربر» مطرح كردند. او فرآیند و نتایج را شرح داد.

به جای «كمك» از راهنماها استفاده شد، آن در واقع حركت در مسیر اطلاعات بود كه در گزارش صفحه وجود داشت، كه به صورت خیل خلاصه و مطابق میل كاربر تهیه شده بود. با سعی بر تمركز بر متداول ترین و مبهم‌ترین مشكلاتی كه افراد داشتند. ما راهنماهای چرخشی را آزمایش كردیم اما نتیجه نداد. با «كمك» شما باید عملاً‌مثالها را اجرا می‌كردید. بنابراین فردی می‌توانست آن را با مثال ارائه شده یا مثال خودش آزمایش كرده و به سوی یك اهمیت نتیجه برود.

👇محصولات مشابه با پایان نامه چگونگی طراحی و پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی مربوط به پروژه كتابخانه رقمی و آموزش از راه دور👇

پایان نامه بررسی و پیاده سازی كتابخانه رقمی و آموزش الكترونیكی تجزیه و تحلیل و پیاده سازی سیستم مكانیزه كتابخانه پروژه طراحی و پیاده‌سازی ابزار GIS تحت وب (سیستم اطلاعات جغرافیایی) پروژه طراحی و پیاده سازی سیستم اشتراک فایل تحت اندروید و ویندوز پایان نامه طراحی و پیاده سازی سایت با زبانهای برنامه سازی تحت وب طراحی و پیاده سازی یک سیستم E-test مقاله تكنولوژی و شبكه اطلاع رسانی سیستم mis مقاله تكنولوژی و شبكه اطلاع رسانی با سیستم Min پایان نامه طراحی و پیاده سازی سایت خبری

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ساختار سرمایه و نظریه های مختلف آن مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان برای طرح بندی باسبار نیروگاه های مختلف با استفاده از شبیه سازی مونت کارلو ترتیبی به همراه ترجمه و فایل پاورپوینت پاورپوینت معرفی یک بنا از معماری هایتک فرودگاه بین المللی كانسای ژاپن دانلود پاورپوینت ترازنامه و مبانی ارزشیابی(ویژه ارائه کلاسی درس تئوری های حسابداری) تحقیق انگیزش در كلاس درس مقاله راهکارهای نوین تعلیم و تربیت مقاله اکولوژ فیزیولوژیک اپی فیت های آوندی (گیاه هوازی) پایان نامه بررسی مشكلات پیاده سازی عملیات بودجه بندی بانكهای استان سمینار برق شناخت و بررسی اجزای تلفات در شبکه های توزیع و ارائه راه حلهایی جهت کاهش آن نمونه قرارداد تقسیم نامه ارث و ماترك مقاله ماه همسایه ما در كیهان گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت مالی قیمت تمام شده پایان نامه بررسی مبانی فقهی و حقوقی امور ورزشی جغرافیای تاریخی زنجان از آغاز اسلام تا ظهور مغول

👇کلمات کلیدی👇