پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل | abbuse | 12696

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. دانلود فایل پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل با دسته بندی طرح های توجیهی و کارآفرینی و شناسه 12696 در این پست امکان پذیر است. امیدوارم قیمت محصول براتون مناسب بوده و توانایی پرداخت آن را داشته باشید. هدف در نهایت رضایت شماست. اگر در مورد فایل پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل نظری دارید حتما آن را در تلگرام با ما در میان بگذارید.

بهره‌ور‬ ‫بادیا‬ ‫رستم‬ ‫تو‬ ‫نیکی‬ ‫دل‬ پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل ‫چنین‬ ‫گیو‬ ‫پدرام‬ ‫و‬ ‫گیو‬ ‫زواره‬ پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل ‫بخوردند‬ ‫فرامرز‬ ‫نوازنده‌ی‬ ‫و‬ ‫خوان‬ ‫رود‬ پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل ‫و‬ ‫با‬ ‫جنگاوران‬ ‫غریوان‬ ‫خسته‌ی‬ ‫بگسلد‬ پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل ‫پاک‬ ‫بیژن‬ ‫بگذاشتی‬ ‫شدم‬ ‫روزگار‬ ‫راه‬ پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل ‫را‬ ‫یزدان‬ ‫من‬ ‫بسته‌ام‬ ‫کمر‬ ‫رنج‬ پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل ‫و‬ ‫با‬ ‫شهنشاه‬ ‫شاه‬ ‫اندیشه‬ ‫ز‬

پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل

پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل

پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل در 38 صفحه ورد قابل ویرایش

پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل در 38 صفحه ورد قابل ویرایش

 

- 1 مقدمه :

کلمه نحل به معنی زنبور عسل در آیات 68, 69 سوره نحل در جز 14 قرآن کریم آمده است. در تفسیر آیه 68 چنین آمده است؛ پروردگارت به زنبور عسل وحی فرستاد! در اینجا لحن قرآن به طرز شگفت انگیزی تغییر می‌یابد، در عین ادامه دادن بحث‌ها در زمینه نعمت‌های مختلف الهی و بیان اسرار آفرینش در این سوره ، سخن از زنبور عسل و سپس خود عسل به میان می‌آورد. اما شکل یک ماموریت الهی و الهام مرموز که نام وحی بر آن گذارده شده است. نخست می‌گوید: "و پروردگار تو به زنبور عسل ، وحی کرد که خانه‌هایی از کوهها و درختان و داربست‌هایی که مردم می‌سازند ا نتخاب کن."

نخستین ماموریت زنبوران در این آیه ماموریت در این آیه ماموریت خانه سازی ذکر شده است. و این شاید به خاطر آن است که مساله مسکن مناسب نخستین شرط زندگی است و به دنبال آن فعالیت‌های دیگر ، امکانپذیر است.

در آیه 69 سوره "نحل" ، دومین ماموریت زنبورعسل شروع می‌شود، چنانکه قرآن می‌فرماید: "ما به او الهام کردیم که سپس از تمام ثمرات تناول کن و راههایی که پرودگارت برای تو تعیین کرده ، به راحتی بپیما." سرانجام ، آخرین مرحله ماموریت آنها را بصورت یک نتیجه ، این چنین بیان می‌کند،" از درون زنبوران عسل ، نوشیدنی مخصوص خارج می‌شود که رنگ‌های مختلفی دارد." نهفته است، جالب این که دانشمندان از طریق تجربه به این حقیقت رسیده‌اند که زنبوران به هنگام ساختن عسل آن چنان ماهرانه ، عمل می‌کنند که خواص درمانی و دارویی گیاهان کاملا محفوظ مانده و به عسل منتقل می‌شود.

و در ماجرای برنامه زندگی زنبوران عسل و ارمغانی که آنها برای جهان انسانیت می‌آورند، که هم غذاست و هم شفا و هم درس زندگی ، نشانه روشنی از عظمت و قدرت پروردگار است، برای جمعیتی که می‌اندیشند.

 

1 – 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :

پرورش و نگهداری زنبور عسل

 

محل اجزا :

روستای رازمیان ( الموت – قزوین )

 

1 – 3 – مشخصات متقاضیان :

نام

نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

تلفن

 

 

 

 

 

 

 

 

1 – 4 – دلایل انتخاب طرح :

زنبور عسل یکی از مخلوقات خارق العاده و مورد توجه خداوند است که از آن در بسیاری از شاخه های مختلف علوم استفاده های مختلف می شود ، استفاده از عسل در محصولات غذایی و همچنین خواص دارویی آن یکی از مواردی است که از دیرباز به آن توجه شده است ، با توجه به نیاز جامعه به داشتن محصولات طبیعی مانند عسل طبیعی و امکان برقرار ارتباط با نهادها و ارگانهای دولتی این طرح به عنوان طرح مورد نظر متقاضی انتخاب شده است .

 

گزارش مختصر بازدید از واحد ها تولیدی با خدماتی مرتبط با موضوع پروژه :

بازدید از منطقه پرورش زنبور فکوری ( الموت )

در بازدید از این منطقه با بسیاری از اطلاعات فنی در زمینه پرورش زنبور عسل آشنا شدیم ، این منطقه یکی از منطقه های عظیم پرورش زنبور عسل است که محصولا تولیدی خود را بر اساس قرار داد به صنایع غذایی سحر واگذار می کند ، این مرکز است روش تولید مکانیزه استفاده می کند و دارای 400 کندوی بزرگ و 600 کندوی کوچک است .

 

جنبه های ابتکاری بودن و خلاقیت به کار رفته شده :

برای پیشرفت در تولید و با استفاده از روش های ابتکاری و نوآوری و خلاقیت در تولید محصول با بهره گیری از سیستم تولید مکانیزه شرکت axel  که یکی از شرکت های بزرگ در تولید محصولات دامی میباشد می توان به ظرفیت تولید بسیار بالایی دست یافت .

 

 

👇محصولات مشابه با پروژه کارآفرینی پرورش زنبور عسل👇

پاورپوینت پروژه کارآفرینی پرورش و نگهداری زنبور عسل ﻃﺮﺡ ﺗﻮﺟﻴﻬﻲ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﻭ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﻱ ﺯﻧﺒﻮﺭ ﻋﺴﻞ ﺑﻪ ﻇﺮﻓﻴﺖ 1250 ﻛﻨﺪﻭ طرح توجیهی پرورش و نگهداری زنبور عسل به ظرفیت 1250 كندو پروژه کارآفرینی طرح پرورش دام پروژه کارآفرینی پرورش شتر مرغ پروژه کارآفرینی پرورش قارچ پروژه کارآفرینی طرح تكثیر و پرورش آبزیان پروژه کارآفرینی مرغداری(پرورش مرغ تخم گذار) پروژه کارآفرینی مزرعه پرورش بلدرچین

👇محصولات تصادفی👇

مقاله تعلق در اشعار بیدل مبانی نظری دیدگاه‌های اقتصادی شهید مطهری پاورپوینت امکان سنجی رفع موانع های زیبایی شناسی ناشی از صنعتی سازی پرسشنامه سازگاری زناشویی لاک_والاس (LWMAT) 1989 مقاله بررسی علم الكترونیك (تایمرها و …) مقاله اثرات بیکاری درجامعه مقاله بررسی نهضت سوادآموزی و نقش آن درتوسعه سوادآموزی پایان نامه تأثیر سرمایة فكری بر عملكرد شعب بانكهای استان گیلان پروژه کارآفرینی قالیبافی پایان نامه تحلیل پارامترهای هندسی-هیدرولیكی درابشستگی پایین دست كالورت ریزشی طرح توجیهی فنر تخت اتومبیل باظرفیت 1100 تن در سال گزارش کاراموزی قوای محركه موتورسیكلت پایان نامه مقایسه هوش هیجانی مرد سالاری و زن سالاری پایان نامه طراحی ، ساخت و نصب بویلرهای صنعتی تجربیات مدون تدریس زبان و ادبیات عرب

👇کلمات کلیدی👇