پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) | abbuse | 12667

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. دانلود فایل پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) با دسته بندی طرح های توجیهی و کارآفرینی و شناسه 12667 در این پست امکان پذیر است. امیدوارم قیمت محصول براتون مناسب بوده و توانایی پرداخت آن را داشته باشید. هدف در نهایت رضایت شماست. اگر در مورد فایل پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) نظری دارید حتما آن را در تلگرام با ما در میان بگذارید.

بهره‌ور‬ ‫بادیا‬ ‫رستم‬ ‫تو‬ ‫نیکی‬ ‫دل‬ پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) ‫چنین‬ ‫گیو‬ ‫پدرام‬ ‫و‬ ‫گیو‬ ‫زواره‬ پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) ‫بخوردند‬ ‫فرامرز‬ ‫نوازنده‌ی‬ ‫و‬ ‫خوان‬ ‫رود‬ پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) ‫و‬ ‫با‬ ‫جنگاوران‬ ‫غریوان‬ ‫خسته‌ی‬ ‫بگسلد‬ پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) ‫پاک‬ ‫بیژن‬ ‫بگذاشتی‬ ‫شدم‬ ‫روزگار‬ ‫راه‬ پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) ‫را‬ ‫یزدان‬ ‫من‬ ‫بسته‌ام‬ ‫کمر‬ ‫رنج‬ پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال) ‫و‬ ‫با‬ ‫شهنشاه‬ ‫شاه‬ ‫اندیشه‬ ‫ز‬

پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال)

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال)

پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال)

پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال)در 40 صفحه ورد قابل ویرایش

پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال)در 40 صفحه ورد قابل ویرایش

1- 1 مقدمه :

از آنجا که تهیه خوراک دام در کشور و در شرایط فعلی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و کارخانه های تولید دان گاهاً تکافوی نیاز عمده کشور را نمی نمایند و بالاخص اینکه اخیراً تعدادی پروانه مرغداری نیز جهت تأمین و راه اندازی در ظرفیت های قابل توجه از سوی ادارات یذربط 2صادر گردیده است که در اینصورت پیاده شدن و به وجه اجرا در آمدن این طرح ها می تواند عملاً تهیه دام را دچار مشکل نماید. لذا ایجاد واحدهای کارخانه تولیدی پودر گوشت و استخوان بسیار ضروری به نظر می رسد.

علاوه بر مطالب عنوان شده، پودر گوشت مصرف صنعتی داشته و روغن حاصله نیز در صنعت صابون سازی بکار می رود و نیز در شرایطی است که نیاز عمده جامعه به صنعت مذکور کاملاً مشهود می باشد. لذا همین مطلب نیز بر اهمیت اجرای چنین طرح هایی در کشور می افزاید.

 

1 – 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :

تولید الکترود پودر گوشت واستخوان با ظرفیت 300 تن در سال

 

محل اجرا :

 

 

1 – 3 – مشخصات متقاضیان :

نام

نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

تلفن

 

 

 

 

1 – 4 – دلایل انتخاب طرح :

توجه به خودکفایی این صنعت در دولت و همجنین نیاز بازار داخلی به تولید این محصول با توجه به این که تولیدپودر گوشت و استخوان برای دام ها می تواند به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور کمکی هر چند کوچک نماید و با در نظر گرفتن اینکه کارخانه های تولید دان گاهی اوقات تکافوی نیاز عمده کشور را نمی نمایند این طرح را برای اجرا انتخاب کرده ام.

 

1 – 5 میزان مفید بودن طرح برای جامعه :

این طرح از جهات گوناگون برای جامعه مفید است ، شکوفایی اقتصادی و خودکفایی در تولید یکی از محصولات ، سوددهی و بهبود وضعیت اقتصادی ، اشتغالزایی ، استفاده از نیروی انسانی متخصص در پرورش کالای داخلی و بهره گیری از سرمایه ها و داشته های انسانی در بالندگی کشور .

 

1 – 6  - وضعیت و میزان اشتغالزایی :

تعداد اشتغالزایی این طرح 17 نفر میباشد .

 

 

 

تاریخچه و سابقه مختصر طرح :

پودر گوشت واستخوان Meat & Bone Meal

کمبودهای پودر گوشت واستخوان:

پودر گوشت واستخوان از لحاظ MetوTrp بسیار فقیر است

این اسیدآمینه ها بیشترین دلیل محدودیت در استفاده از MBM در جیره می باشد بطوری که max آن در جیره مرغان تخمگذار  15% میباشد

دلیل ان به این خاطر است که به عنوان یک مکمل قادربه جبران کمبودجیره های غذایی طیور که عمدتا بر مبنای دانه غلات استواراست نمی باشد . این مطلب بخصوص زمانی که قسمت اعظم جیره طیور راذرت تشکیل بدهد بیشتر نمود پیدا می کند .

پودر گوشت و استخوان را کمتر برای حیوانات نشخوار کننده استفاده می کنند چرا که مقبولیت و مزایای ان برای این حیوانات کمتر است

صدور پروانه بهره برداری :

1- تکمیل فرم درخواست پروانه بهره برداری توسط متقاضی و تائید و ارسال آن توسط سازمان صنایع و معادن شهرستان به مدیریت.

2- ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز جهت بازدید کارشناسان (کارشناس تخصصی و کارشناس نواحی صنعتی و کارشناس تولید) با هماهنگی روسای ادارات تخصصی.

3- تائید رئیس اداره تخصصی و ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز.

4- اخذ استعلام از ادارات ذیربط.

5-  تهیه پیش نویس پروانه بهره برداری و تائید مدیریت.

6-  صدور پروانه بهره برداری و ارسال رونوشت به بخشهای ذیربط.

 

مراحل صدور توسعه طرح :

1- تکمیل فرم درخواست توسعه طرح توسط شهرستان (متقاضی) و ارسال به مدیریت.

2- ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز جهت بررسی و اظهار نظر و بازدید کارشناسان (کارشناس تخصصی و کارشناس تولید) با هماهنگی روسای ادارات تخصصی.

3- دبیرخانه صدور مجوز پس از تائید ادارات تخصصی در کمسیون بررسی طرحها مطرح می نماید و در صورت عدم تایید کمسیون به شهرستان و متقاضی اعلام مینماید و در صورت تایید از ادارات ذیربط استعلام می نماید.

4- ارجاع به اداره تخصصی جهت بررسی طرح توسعه.

5- ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز جهت صدور موافقت با توسعه طرح پس از تایید مدیر.

6- ارسال رونوشت به بخشهای و ادارات تخصصی و سازمانهای ذیربط.

 

👇محصولات مشابه با پروژه کارآفرینی تولید پودر گوشت و استخوان(با ظرفیت 300 تن در سال)👇

طرح توجیهی تولید پودر گوشت و روغن صنعتی پروژه کارآفرینی بسته بندی گوشت قرمز(با ظرفیت بسته بندی 1600 تن گوشت قرمز در سال) پروژه کارآفرینی طرح کسب و کار تولید گوشت شتر مرغ پروژه کارآفرینی کارگاه تولید پودر ماهی پروژه کارآفرینی کارگاه تولید پودر سفید کننده پروژه کارآفرینی تولید خوراک دام و طیور(به ظرفیت تولید 15000 تن در سال ) پروژه کارآفرینی تولید غذای کودک(ظرفیت تولید 500 تن ) پروژه کارآفرینی تولید کارامل(به ظرفیت 800 تن در سال) پروژه کارآفرینی تولید حوله(با ظرفیت 120 تن در سال)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت أثیرات گروه بر فرد پاورپوینت تحلیل استراتژی های شرکت تولیدی تلاونگ پاورپوینت مدلهای خط مشی گذاری تحقیق توبه از دیدگاه قرآن پروژه با موضوع سیستمهای كنترل هوشمند تأسیسات حرارتی ساختمان مقاله شورای نگهبان طرح توجیهی پرورش بلدرچین به ظرفیت 420000 قطعه پایان نامه مکانیک سیالات روغن کاری طراحی و ساخت سیکل برایتون تحقیقی در نقصان پژوهشهای آسیب شناختی امنیتی گزارش کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه پایان نامه بررسی رابطه بین ضرایب مالیاتی و افشای گزارشات مالی شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران پایان نامه بررسی شیوه های مؤثر اطلاع رسانی درمخابرات استان یزد بررسی رابطه میزان تحصیلات مادران با سلامت روانی کودکان کم توان ذهنی حسابداری در ایالات متحده

👇کلمات کلیدی👇