👈 فروشگاه فایل 👉

کارآموزی دفتر فنى امین ابهر

ارتباط با ما

... دانلود ...

کارآموزی دفتر فنى امین ابهر

کارآموزی دفتر فنى امین ابهر

کارآموزی دفتر فنى امین ابهر

عنوان پروژه :.........................

زمان شروع و پایان دوره................

گزارش فعالیت‌های انجام شده.............

تاریخچه دفتر مهندسی...................

نتیجه گیری و ارزشیابی...............

 

 

تاریخچه دفتر مهندسی

تاریخچه تاسیس دفتر مهندس امین سازه در سال 1379 بوده است و حدود 8 سال تجربه كاری مفید دارد.

علل ایجاد دفتر مهندس امین سازه به خاطر نیاز منطقه به ساخت خانه‌های جدید زیبا سازی منطقه از خانه‌های رسوده، اشتغال چند فرد تحصیل كرده به كار در دفتر مهندس و در مجموع سربلندی جامعه در مسیر ساخت و ساز.

مهندس امین مسئول این دفتر مهندسی می‌باشد و از تجربه و سطح بالای علمی و عملی برخوردار است همكاران ایشان نیز بسیار تحصیل كرده و موفق هستند این دفتر مهندسی در بین دفاتر مهندسی دیگر از اهمیت بیشتری در بین پیمانكاران كه صاحبان زمین برخوردار است به دلیل اجرای خوب و اصولی احكام و قوانین خانه سازی توسط این دفتر می‌باشد.

در این دفتر مهندس كلیه كارهای محاسباتی، طراحی، مكانیك، تاسیسات، برق و نظارت انجام می‌شود.

نتیجه گیری و ارزشیابی

كارآموزی به عنوان یك موقعیت مناسب كه كارآموز باید از لحظه به لحظه آن استفاده ببرد می‌تواند زمینه پیشرفت و ارتقاع سطح علمی كارآموز هم از لحاظ عملی و هم از لحاظ نظری مفید و موثر باشد.

    1-      آشنایی با محیط كار در آینده

    2-      آشنایی با روابط بین مهندسین و مراجعیت

    3-      مشاهده نقشه‌های اجرایی بسیار

    4-      مسئولیت پذیری در اینگونه دفاتر مهندسی

    5-      آشنایی با روند كار

    6-      آشنایی با مواظین و مقررات شهرداری ابهر

    7-      مشاهده عملی نحوه اجرای پروژه در محل احداث ساختمان

    8-      نحوه برخورد مهندسین با كارگران و مسئولان اجرایی پروژه

    9-      نحوه برخورد مهندسین با مشكلات نقشه‌های اجرایی از جمله :

اشكالات شهرداری – عوارض محل ساختمان – كمبود مصالح – تغییر طرح نقشه و …

 10- از همه مهمتر اینكه احساس كردم به عنوان یك فرد تحصیل كردن چگونه می‌توان در جامعه و محیط كار كه در آینده در آنجام مشغول كار خواهم شد با چه مشكلات و موقعیت‌ها برخورد می‌كنم و چگونه باید از آنها سربلند بیرون آیم.

 مقدمه :

وابستگی انسان به فضا ، ریشه های عمیقی دارد . این دلبستگی از نیاز به درك روابط اجتماعی انسان ، جهت كسب مفهوم و فرمانروایی بر دنیای حوادث و رویدادها سرچشمه می گیرد . بشر بین خود و اشیاء رابطه ایجاد می كند . بدین معنی كه وی خود را به طریق فیزیولوژی با اشیاء وفق داده و ایجاد سازگاری می كند . چون حركات بشر در فضا انجام می شود ، لذا فضا بیان كننده وجه ویژه ای از ایجاد ارتباط میان انسان ها و میان انسان ها و محیط نبوده بلكه صورتی است جامع از هرگونه ایجاد ارتباط و دربرگیرنده آن . بنابراین می توان بر این نكته تاكید كرد كه فضا فقط یك جنبه از ایجاد ارتباط كلی است .

در عهد باستان دو نوع تعریف ، مبتنی بر دو گرایش فكری برای فضا یافت می شود : تعریف افلاطون كه فضا را همانند یك هستی ثابت و از بین نرفتنی می بیند كه هر چه به وجود آید در داخل این فضا جای دارد .

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق تولید مثل و کالبدشناسی و فیزیولوژی دستگاه تناسلی نریان مطالعه موردی- جایگاه انگیزه درحقوق جزا نقش گردشگری در اقتصاد و چالش های توسعه آن در ایران پایان نامه بررسی رابطه سرمایه های فکری با کیفیت خدمات در زندانهای استان آذربایجان شرقی کارگاه مهارتهای عمومی مدیریت