مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی | abbuse | 7800

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. دانلود فایل مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی با دسته بندی برق ،الکترونیک و مخابرات و شناسه 7800 در این پست امکان پذیر است. امیدوارم قیمت محصول براتون مناسب بوده و توانایی پرداخت آن را داشته باشید. هدف در نهایت رضایت شماست. اگر در مورد فایل مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی نظری دارید حتما آن را در تلگرام با ما در میان بگذارید.

بهره‌ور‬ ‫بادیا‬ ‫رستم‬ ‫تو‬ ‫نیکی‬ ‫دل‬ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ‫چنین‬ ‫گیو‬ ‫پدرام‬ ‫و‬ ‫گیو‬ ‫زواره‬ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ‫بخوردند‬ ‫فرامرز‬ ‫نوازنده‌ی‬ ‫و‬ ‫خوان‬ ‫رود‬ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ‫و‬ ‫با‬ ‫جنگاوران‬ ‫غریوان‬ ‫خسته‌ی‬ ‫بگسلد‬ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ‫پاک‬ ‫بیژن‬ ‫بگذاشتی‬ ‫شدم‬ ‫روزگار‬ ‫راه‬ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ‫را‬ ‫یزدان‬ ‫من‬ ‫بسته‌ام‬ ‫کمر‬ ‫رنج‬ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ‫و‬ ‫با‬ ‫شهنشاه‬ ‫شاه‬ ‫اندیشه‬ ‫ز‬

مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

مقاله نقش حیاتی استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

نقش حیاتی استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

پیست، هی، شنیده ام كه مطالبی را برای آموزش به دیگران آماده كرده ای. آموزش افراد زیادی در سراسر دنیا. من می توانم چیزی را كه شما به آن نیازمند هستید در اختیارتان قرار دهم. آموزش الكترونیكی. بر روی اینترنت و شبیه پست الكترونیكی و تجارت الكترونیكی می باشد. در حقیقت WBT بوده و مشابه CBT و بهتر از آن است. امروزه آموزش صرفاً بر روی اینترنت معنا و مفهوم دارد. حال می خواهم یك LMS مهم و خوب را به شما معرفی كنم. برای كمك به شما تعداد زیادی LO و SCO و AU را نیز طرح خواهم كرد. شاید بعدها بتوانید از یك LCMS نیز استفاده كنید، كه بهتر و مناسب تر نیز می باشد. حال LMS می تواند LOی شما را به سرعت به راه بیاندازد، LO می تواند وضعیت تمام یادگیرنده های شما را منعكس نماید.

من همه چیز را در اختیار شما قرار خواهم داد. این سیستم می تواند نمرات آنها و مدت زمانی كه برای انجام كارهایشان صرف می كنند و نیز تعداد كلیكهایی كه بر روی كامپیوترهایشان انجام می دهند، در اختیار شما قرار می دهد. من می توانم رنگ جورابی كه آنها می پوشند را به شما اطلاع دهم. تمام قابلیتها ممكن، اتاقهای گفتگو، ویدئو كنفرانس و… را در بر می گیرد.

آها، استانداردها؟ ام… قطعاً تمام استانداردهای جدید- AICC، SCORM، HACP، QTI، IMS، LTSC/ TEEE، ISO، ABC، XYZ و…و تمام مطالبی كه موجود است را در بر می گیرد. ما متناسب با هر سازمانی بوده و حتی تایید شده ایم (Certified). ما همواره پیشرو هستیم….

این چه چیزی است؟ آیا برای دوره های افراد دیگر نیز قابل استفاده است؟ البته كه قابل استفاده است. استانداردها، به یاد می آورید؟ و بله شما می توانید مطالب خودتان را نیز بنویسید. فقط استانداردها را مورد استفاده قرار دهید و تمام این كارها را به سادگی انجام دهید.

چگونه كار می كنید؟ خوب … آه … من فقط فروشنده هستم و برنامه نویس نمی‌باشم. یك دمو؟ آن را برای شما تهیه خواهم كرد. ولی بدانید كه می توانید اعتماد كنید كه مفید خواهد بود. تمام آن براساس استاندارد می باشد.

مقدمه

درصورتی كه آموزش الكترونیكی و استانداردهای آن را ترك نمی كنید بدانید كه تنها نیستید. آموزش الكترونیكی برای كسانی كه به تازگی وارد این حوزه شده اند، فقط مجموعه ای از عبارات و لغات معمایی و مجهول، تعهداتی كه فقط امید تحقق آنها وجود دارد، بوده و به نظر آنها اطلاعات علمی موجود بسیار اندك است. كتاب حاضر برای روشن شدن موضوع و ارائه اطلاعات بسیار مفید طراحی شده در تصمیم گیری آگاهانه در قبال آموزش الكترونیكی در سازمانتان به خوبی عمل كنید.

اگرچه آموزش الكترونیكی به موضوعی بسیار مهم در آموزش سازمانهای كل دنیا بدل شده ولی نسبت به ماهیت آن عقاید و افكار بسیار گوناگونی وجود دارد. در این فصل در تمامی كل كتاب را با تشریح آموزش الكترونیكی و اجزای آن ترسیم می كنیم. سپس به بررسی دلایل موجود برای وابستگی اش موفقیت آمیز آموزش الكترونیكی به پذیرش همگانی استانداردها می پردازیم. در انتها نیز جهت درك روند تكامل استانداردهای آموزش الكترونیكی تاریخچه استانداردها را مرور می كنیم. این تاریخچه در حقیقت با طرح یك مساله شروع، راه حل آن ارائه شده و سپس این راه حل استاندارد می شود نهایتاً این راه حل به یك استاندارد مورد تایید بدل می شود.

👇محصولات مشابه با مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی👇

پایان نامه كارشناسی انتقال الكترونیكی وجوه و بانكداری الكترونیكی در ایران مقاله آثار آموزشهای شاخه کار و دانش بر كارایی فنی صنعت فرش دستباف كتابچه ی راهنمای آموزشهای زیست محیطی پاورپوینت اکولوژی محیطهای مختلف، بیوم ها بررسی لزوم گرافیك محیطی برای محیطهای بسته مقاله كسب و كار الكترونیكی e-Business مقاله بررسی جنگ الكترونیكی مقاله سوخت پاش الكترونیكی مقاله تعریف تجارت الكترونیكی

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق کلزای علوفه ای تحقیق سیستمهای هیدرولیک تحقیق سورئالیسم تاریخچه و ویژگیهای آن پاورپوینت اهداف علم ارگونومی 28 اسلاید گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی مقاله زندگانی شهریار طرح توجیهی تولید متیل آمین پروژه بررسی كاركردهای تجارت بین الملل سمینار مدلسازی هیبرید سیستم كنترل ترافیك هوایی پروژه کارآفرینی طرح تأسیس آموزشگاه طراحی سنتی گزارش کارآموزی مجموعه گزارشات آراء محاكم دادگستری(حقوقی، كیفری، خانواده، اطفال، تجدیدنظر) گزارش کاراموزی پست فشار قوی دانلود پاورپوینت رابطه استراتژی و ساختار دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل سیستم چیست و تحلیل کننده سیستم کیست ؟ ( فصل دوم کتاب تجزیه و تحلیل زاهدی ) مجموعه مقالات مدیریت انرژی

👇کلمات کلیدی👇

دانلود مقاله